Mokyklos projektas „Metų ratas“

Šios dienos mokiniai ir mokytojai laukia kasmet. Visus su artėjančia pačia nuostabiausia ir paslaptingiausia metų švente pasveikino Dramos būrelio artistai (mokytoja Virginija Vyšniauskienė). Stebėjome kompoziciją – „Gruodžio nakties tyloj..." Jiems talkino mokyklos Choras (mokytoja Rasa Gudeikienė), šokių kolektyvas „Upeliukas" (mokytoja Raminta Maslinskienė), priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai (mokytoja Lena Ivanauskienė). Sužavėjo mažųjų artistų susikaupimas, atsakingumas, nuoširdumas.

Mokyklos direktorė Irena Sližauskienė visiems – mokiniams, mokytojams, tėveliams, pagalbiniam personalui – padėkojo už nuveiktus darbus, palinkėjo sveikų ir darbingų ateinančių metų. Nykštukai bei snieguolė mokyklos direktorei perdavė Stebuklingą Žibintą, kurio pagalba buvo įžiebta didžioji mokyklos eglutė.

Dėkojame tėveliams už puikų artistų sceninį įvaizdį. Jūsų vaikai, jų mokytojos linki, kad tą paslaptingą Kūčių vakarą į visų mūsų namus, į mūsų širdis, į mūsų delnus prisnigtų GERUMO, MEILĖS, RAMYBĖS, JAUKIOS ŠILUMOS, kurios užtektų ne tik šventėms, bet ir visam gyvenimui.

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui Liuda Bytautienė