Mes, 1a klasės mokiniai, nuvykome į popietę rajoninėje bibliotekoje, kur rinkome geriausią metų knygą vaikams. Ruošėmės atsakingai. Prieš tai perskaitėme visas 5 knygas, jas aptarėme klasėje.

Popietė vyko sklandžiai. Nojus Kralikevičius, Ieva Juškevičiūtė, Emilija Maslinskaitė, Rugilė Lapinskaitė, Danielius Simonian ir Gustė Stankutė su klasės draugais pasidalijo įspūdžiais apie skaitytas knygeles. Įdomiausia buvo aptarti Antano Šimkaus ir Ievos Babilaitės knygą „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.", nes aptarime dalyvavo pati bobulytė (bibliotekos darbuotoja Ramunė Tamaševičienė). Pasak vaikų, ji tokia gera, daug šypsojosi ir noriai atsakinėjo į vaikų klausimus. Atsisveikindama vaikus pavaišino šokoladukais. O mokiniai, kurie skaitė knygeles ir jas pristatė klasės draugams, buvo apdovanoti atminimo dovanomis-knygomis.

Po to rinkome labiausiai patikusią knygą. 10 vaikų balsavo už Antano Šimkaus ir Ievos Babilaitės knygą „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.", 8 vaikams labiausiai patiko Ingridos Vizbaraitės knyga „Karžygiuko istorija", 1 mergaitė balsavo už Kęstučio Navako, Marijos Smirnovaitės knygą „Udo ir Dra niekaip nesusikalba". Popietė baigėsi vaišėmis: skanavome arbatą ir saldumynus. Už malonų priėmimą esame dėkingi vaikų bibliotekos darbuotojoms.

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Adelė Gelažunienė