1. Susitikimas su partneriais

Gegužės 15 dieną mokykloje įvyko susitikimas su „Atžalyno“ progimnazijos mokytojais, administracija ir Širvintų pradinės mokyklos ketvirtokų mokytojais, tėveliais, administracija.

Susitikimą sveikinimo žodžiu pradėjo pradinės mokyklos direktorė Irena Sližauskienė. Direktorės pavaduotoja ugdymui Danutė Zinkevičienė priminė mokykloje vykdomo projekto tikslus.

„Atžalyno“ progimnazijos direktorė Daiva Klimienė, direktorės pavaduotoja Rita Suchockienė pristatė būsimus penktokų auklėtojus, trumpai apibūdino progimnazijos veiklą, palygino ją su pradinėje mokykloje vykstančia veikla (surado labai daug panašumų), atsakė į mokinių tėvams rūpimus klausimus.

Visus dalyvius nudžiugino ketvirtų klasių „Upeliuko“ šokėjai (vadovė mokytoja R. Maslinskienė) ir choristai (muzikos mokytoja R. Gudeikienė).

2. Pažintis su mokykla

Gegužės 16 dieną mokykloje lankėsi mažieji mūsų bičiuliai – lopšelio-darželio „Saulutė“ auklėtiniai ir jų auklėtojos. Tai būsimieji pirmokai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Zinkevičienė vaikus supažindino su mokykla: stebėjo 4b klasės mokinių lietuvių kalbos pamokos dalį, bendravo su kitais ketvirtokais ir jų mokytojomis, „prisimatavo“ mokyklinius suolus, susipažino su mokyklos patalpomis. Tai pirmoji rimta pažintis su pradine mokykla. Nekantriai lauksime susitikimo vasaros mokyklėlėje.

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui Liuda Bytautienė