Gegužės 13 d. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir mokytoja Dalia Katinienė pakvietė artimuosius į šeimos šventę „Graži mūsų šeimynėlė“.

Gegužės mėnuo – šeimos mėnuo, todėl šventė buvo skirta patiems brangiausiems žmonėms: mamai, tėčiui, močiutei, seneliui, broliukui, sesutei. Šilčiausi ir jautriausi vaikų lūpomis ištarti žodžiai pasiekė artimųjų širdis. Smagios dainelės, šokiai, pavasarinė pasakėlė apie saulės spindulėlius pradžiugino žiūrovus ir pačius mažuosius artistus.

„Būkime geri! – linkėjo vaikučiai. – Mylėkime mamą, tėtį, močiutę, senelį, broliuką ir sesutę. Medį ir paukštį, bitę ir gėlės žiedą... Ir viską, kas yra šalia mūsų.“

Baigiantis šventei, priešmokyklinukai padovanojo savo artimiesiems pačių pagamintus gėlės žiedus. Mokytoja linkėjo, kad visų širdyse ilgam pasiliktų šventinė nuotaika, kad visas šeimas lydėtų šypsena ir džiaugsmas. Nuoširdžiai dėkojo tėveliams už pagalbą ruošiantis šventei, už originalią vaikučių aprangą, padėjusią sukurti šventinę nuotaiką, už gausų dalyvavimą šventėje, už šypsenas ir palaikymą, o mokytojoms Lenai Ivanauskienei ir Ramintai Maslinskienei – už išmokytas nuostabias daineles ir šokius.

Mokytoja Dalia Katinienė