Laukdami šv. Kalėdų 4b klasės mokiniai kartu su klasės mokytoja galvojo, kaip gerai ir maloniai praleisti laiką. Visą savaitę prieš šv. Kalėdas žvakių šviesa nušviestoje klasėje pamokos prasidėdavo kalėdiniais skaitymais. Pirmąjį rytą mokinių Ievos ir Miglės mama Sandra skaitė kalėdinius eilėraščius, antrąjį – mokytoja Rūta pasakojo apie šv. Kalėdų papročius. Trečiąjį rytą į svečius atėjo Jūnės Martynos močiutė Vida ir skaitė pasaką apie tai, kaip Kalėdų laukė paukšteliai. Į kalėdinius skaitymus įsitraukė brolių Agniaus ir Arno tėtis Andrius, kuris perskaitė H.K. Anderseno pasaką „Mergaitė su degtukais“. Paskutinį rytmetį Emos Stimburytės močiutė Boleslava skaitė kalėdinę pasakaitę apie mergaitę Rūtelę, kuri labai laukė ir tikėjo kalėdiniais stebuklais. Dėkojame tėveliams ir močiutėms už labai malonius ir šiltus rytmečius.

Klasės bendruomenės kalėdinei vakaronei, kuri vyko jau ketvirtus metus, mokiniai ruošė spektaklį „Auksaspalvis paketas“. Spektaklio premjera buvo parodyta pirmų klasių mokiniams, kurie labai susidomėję žiūrėjo vaidinimą.

Suskambus trečiajam skambučiui tėveliai ir visi susirinkusieji klasės bendruomenės nariai buvo pakviesti žiūrėti spektaklį „Auksaspalvis paketas“. Spektaklis pasakojo apie tai, kad laukiant šv. Kalėdų nereikia ieškoti brangių dovanų, o kiekvienam sutiktam žmogui dovanoti šypseną, gerumą, meilę, šiltus žodžius ir visa tai sugrįš linkinčiajam atgal. Jaunieji aktoriai labai jaudinosi, tačiau žiūrovų įvertinimas ir plojimai atnešė didelio džiugesio bangą.

Po spektaklio klasėje vyko kalėdinės dirbtuvėlės. Mokiniai su tėveliais gamino kalėdinio stalo puošmenas. Vakaras prabėgo labai maloniai ir šiltai. Džiaugiuosi, kad į kalėdinę vakaronę susirinko trys kartos – seneliai, tėveliai ir vaikai. Buvo labai gera matyti, kaip visi nuoširdžiai tarpusavyje bendravo. Dėkoju už tai, kad buvome kartu.

Paskutinę dieną prieš atostogas 4b klasės mokiniai kalėdinėmis dainomis, karpytais angeliukais ir kalėdiniais atvirukais pasveikino susirinkusias mokytojas. Palinkėjo šiltų ir ramių šv. Kalėdų švenčių.

 4b klasės mokytoja Rūta Tamašauskienė