Gruodžio 18 dieną Mokyklos tarybos narės mokytojos koleges pakvietė į adventinį renginį. Trečiadienio popietę mokytojai ir mokyklos darbuotojai išvyko į Molėtų rajono Bebrusų kaimą. Ten tradicinių amatų centre „Meniškas kaimas“ vyko žvakių liejimo edukacija. Centro šeimininkai pasitiko su kalėdinėmis giesmėmis. Edukacijos vadovas papasakojo apie žvakių liejimo amatą, tradicinę bitininkystę seniau ir dabar, apie žvakės paskirtį mūsų protėvių ir šiandienos laikais. Edukacijos dalyviai nuliejo tikro bičių vaško žvakę, kuri kiekvieno namuose skleis ypatingą jaukumą ir medaus aromatą. Po edukacijos visi atvykusieji ragavo bulvinių blynų, naminio obuolių pyrago su žolelių arbata.

Mokyklos tarybos pirmininko pavaduotoja Raminta Maslinskienė artėjančių Kalėdų proga susirinkusiems linkėjo jaukių švenčių, o mokyklos direktorė Irena Sližauskienė – šventinės nuotaikos, kuri įkvėptų naujiems pokyčiams ir geriems darbams.

Šventų Kalėdų proga linkime, jog ateinančių švenčių šiluma paliestų jūsų širdis, o gyvenimui suteiktų naujų, nuostabių spalvų.

Mokyklos tarybos narės Svetlana Paliukėnienė ir Dalia Vinslauskienė