2b ir 2c klasių mokiniai, vykdydami dviejų klasių tęstinį projektą „Gerumo nebūna per daug“, Širvintų parapijos globos namuose apsilanko dažnai ir su lauktuvėmis. Kartais – su daina, kartais – su dovanėle.

Gruodžio 10 dieną antrokai savo atėjimu pradžiugino jau draugais tapusius senelius. Vaikai dainavo dainas apie žiemą, pasakojo linksmus nutikimus, deklamavo eilėraščius. Po koncerto iš krepšelių traukė įvairiaspalves kepurėles, kurias rišo ne tik klasėje, bet ir namie. Jų buvo tiek daug, kad seneliai džiaugėsi dovanų gavę po kelias kalėdines puošmenas. Mokiniai su dovanomis aplankė ir tuos senelius, kurie negalėjo ateiti ir pabūti su visais.

Vaikai kartu su seneliais dar beveik dvi valandas gamino žaisliukus Kalėdų medeliui. Lankstūs mažųjų piršteliai ir sugrubusios senolių rankos kūrė stebuklus: karpė, suko, vyniojo, rišo siūlus ir formavo kepurėles. Bendras darbas suartino skirtingų kartų žmones.

Tokie šilti ir jaukūs susitikimai suteikia daug gerų emocijų, bendravimo džiaugsmo. Tikimės, kad mūsų mažieji ugdytiniai užaugs empatiškais žmonėmis, kurie sugebės atjausti, suprasti kitą ir būti kitų mylimi.

2b ir 2c klasių mokytojos Svetlana Paliukėnienė ir Dalia Vinslauskienė