Spalio 25 dieną Širvintų pradinėje mokykloje vyko pirmų klasių mokinių krikštynos. Tai – graži šventė ir mūsų mokyklos tradicija.

Ketvirtų klasių mokiniai, persirengę personažais, pasveikino pirmokus skambiomis dainomis, eilėraščiais. Kamuoliukas Greituoliukas (Karolis Žvirblis, 4a klasė), Linksmoji Natelė (Luka Stankevičiūtė, 4b klasė), Skaičiukas Gudruoliukas (Matas Vrubliauskas, 4c klasė) ir Tetulė Abėcėlė (Marija Armanavičiūtė, 4d klasė) pateikė įvairias užduotis, kurias pirmokai puikiai įveikė. Kad taptų tikrais mokiniais, mažieji mokyklos pradinukai turėjo pasižadėti visada gražiai elgtis, būti draugiškais ir stropiais. Šventės pabaigoje Šimtakojis apdovanojo pirmokus sėkmės dovanėlėmis. Sveikinimo žodį ir palinkėjimą tarė mokyklos direktorė Irena Sližauskienė.

Linkime pirmokams įdomių, prasmingų ir džiugių akimirkų mūsų mokykloje!

Ketvirtų klasių mokytojos ir mokiniai