Spalio 14 dieną Širvintų pradinės mokyklos 4d klasės mokiniai buvo pakviesti į susitikimą su Lietuvos Respublikos Prezidentu. Susitikimo iniciatorė – klasės mokinė Marija Armanavičiūtė, kuri parašė laišką Lietuvos Prezidentui.

Pradžioje ketvirtokams buvo suorganizuota ekskursija po Prezidentūrą. Aprodytos patalpos, kur vyksta įvairūs priėmimai, derybos. Vaikai susipažino su rūmais ir jų istorija. Vėliau mokyklos pradinukai apsilankė posėdžių salėje, kur vyksta posėdžiai, apdovanojimai, svečių priėmimai.

Mokinius labai nuoširdžiai ir šiltai pasitiko pirmoji ponia Diana Nausėdienė ir Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Ketvirtokai buvo susodinti prie apvalaus stalo ir pavaišinti. Su Prezidentu vaikai diskutavo įvairiomis temomis: apie Prezidento darbą, mokinių pomėgius ir ateities planus. Mokiniai pažadėjo sugalvoti svajonę, gerai mokytis ir atkakliai jos siekti, kad ateityje svajonė taptų realybe.

Susitikimo pabaigoje Prezidentas visiems mokiniams įteikė atminimo dovanėles.

Tokie pagarbūs susitikimai įkvepia vaikus siekti savo tikslų, mylėti savo Tėvynę ir būti tikrais jos patriotais.

Ačiū Marijai ir jos mamai Vitalijai Armanavičienei už suteiktą neeilinę galimybę pabuvoti Prezidentūroje ir pabendrauti su Lietuvos Respublikos Prezidentu.

4d klasės mokytoja Loreta Miliukienė

Nuotraukos: Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija