2b ir 2c klasių mokiniai toliau tęsia pirmoje klasėje pradėtą projektą „Gerumo nebūna per daug“. Projekto tikslas – mokytis ne būti geresniam už kitą, bet būti geresniam už save ankstesnį. Praeitais metais užsimezgė graži vaikų draugystė su Širvintų parapijos globos namų gyventojais.

Spalio pirmą dieną pasaulyje minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Ta proga antrokai su savo mokytojomis aplankė draugais tapusius senolius. Mokiniai padainavo dainą apie savaitės darbus, dovanojo pačių sukurtus sveikinimo atvirukus. Globos namų seneliams vaikai linkėjo šviesių dienų, šiltų prisiminimų, artimų žmonių dėmesio, meilės ir širdies šilumos. Drąsiai ir su pagarba senatvei pradinukai dovanėles nunešė į kambarius tiems, kurie negalėjo ateiti ir pabūti su visais.

Širvintų parapijos globos namų užimtumo specialistė Agnė Grybauskienė visus pakvietė į bendrą veiklą. Mažieji draugai kartu su seneliais spalvino medžių lapus, kurie rudens spalvomis papuoš laisvalaikio kambario sieną.

Norisi tikėti, jog tokie trumpi, bet be galo šilti senolių ir mažųjų mokinukų susitikimai ugdo jaunų žmonių atsakomybę, pagarbą ir atjautą senyvo amžiaus žmonėms.

2b ir 2c klasių mokytojos Svetlana Paliukėnienė ir Dalia Vinslauskienė