Didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir atokiuose miesteliuose seminarus tėvams, pedagogams bei mokiniams vedantis VšĮ „EOS grupės“ psichologas Evaldas Karmaza rugsėjo 5 dieną lankėsi mūsų mokykloje. Tai jau ne pirmas kartas, kai garsus specialistas atvyksta į mūsų mokyklą dalintis savo profesionaliu ir šiuolaikišku požiūriu į mokytojams aktualius mokinių ugdymo aspektus.

Po pamokų mokyklos pedagogai dalyvavo seminare „Klasės valdymas“. Lektorius kalbėjo apie susitarimų, mokinio elgesio taisyklių laikymosi svarbą per pamokas ir pertraukų metu. Psichologas aptarė reakcijų pavyzdžius į galimus susitarimų ir taisyklių pažeidimus. E. Karmaza pateikė ne vieną paprastą, bet veiksmingą, asmenine patirtimi patikrintą idėją, kaip paveikiai bendrauti ir bendradarbiauti, atrasti pozityvių sprendimo būdų su mokiniais ir jų tėvais. Seminaro dalyviai diskutavo, analizavo situacijas, mokėsi, kaip suaktyvinti darbą pamokose panaudojant sensomotorines pauzes.

Psichologas Evaldas Karmaza įkvepiančiai pasakojo ir apie tyrimais pagrįstus, ir apie gyvenimo patikrintus, ir spontaniškus atradimus, padedančius valdyti klasę. Mokytojai džiaugiasi seminaro nauda, nes lektorius ne tik atvirai dalinosi savo darbo su vaikais praktika, davė konkrečių patarimų ir pavyzdžių, kaip užmegzti su mokiniais dialogą, kaip juos pažinti ir motyvuoti, bet ir pats betarpiškai bendravo su seminaro dalyviais.

Mokyklos informacija