rugs1d

Anksti saulutė kilo

Ir skruostą pakuteno.

Mokyklon žengti laikas –

O kur kuprinė mano?!..

Po vasaros sugrįžus

Skambutis vidun šaukia,

Knygelės kantriai laukia –

Žinių šalin keliausim!

Aurika Navickienė

Kartu su pirmosiomis rudens dienomis kasmet pasikartojanti ir kaskart vis kitokia atkeliavo mokslo metų pradžia. Mokslo ir žinių diena į Širvintų pradinę mokyklą sukvietė gausų būrį mokinių, tėvelių ir svečių. Nuskambėjus Lietuvos Respublikos himnui, suplevėsavo Lietuvos trispalvė, kurią iškėlė savo ugdymosi pasiekimais mokyklą garsinantys mokiniai – Evelina Laukytė (4c), Liepa Tamoševičiūtė (4c) ir Vilius Zinkevičius (4d). Susirinkusius mokinius, jų tėvelius, mokytojus, svečius su prasminga švente nuoširdžiai pasveikino mokyklos direktorė Irena Sližauskienė.

Sėkmingų mokslo metų pradinukams linkėjo į šventę atvykę svečiai: Širvintų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Janina Pažusienė, mero padėjėja Vaida Valkauskienė, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ginta Čepienė. Viešnios mokyklos bendruomenės nariams linkėjo būti kūrybingiems ir drąsiems Mokslo ir Žinių kelyje! Ragino elgtis saugiai ir atsakingai. Į pirmąją pamoką pirmokus palydėjo ir visą mokyklos bendruomenę pasveikino Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos abiturientai ir jų mokytojos.

Mokyklos direktorė Irena Sližauskienė pasidžiaugė, kad šiais mokslo metais, pirmąkart nuo 2006 metų, padidėjo mokinių skaičius mokykloje. Naujus mokslo metus pradėjo 365 mokiniai. Direktorė linkėjo, kad mokslo metai dovanotų kiekvienam sėkmės, kantrybės, pasitikėjimo vienas kitu, svajonių ir atkaklumo siekiant savo tikslų.

Širvintų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Janina Pažusienė rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės vardu visiems pirmų klasių mokiniams dovanojo mokymo priemonių rinkinius, o mokyklos direktorė – ženklelius su mokyklos emblema.

Po iškilmingos šventės mokyklos skambutis sukvietė pradinukus į tradicinę pirmąją pamoką.

   Pirmoji mokytoja…

Į pirmąją klasę…

Į pirmąjį suolą….

Į naują pradžią…

Mokslo ir žinių diena aplanko bene visus namus, sujungia kartas, sujaudina širdis ir sušildo prisiminimais. Tikėkimės,  jog ši graži rudens diena išliks šviesi mokykloje, kiekvienoje klasėje, kiekvienoje šeimoje, o nauji mokslo metai paskatins kūrybai ir darbui. Tegul nuo kiekvieno mokinuko suolo prasideda ir tęsiasi ilgas, bet smagus mokslo kelias su paslaptimis, atradimais, patyrimais ir nuotykiais.

Nuotaikingu šokiu visus šventės dalyvius sveikino mokyklos šokių kolektyvas „Upeliukas“ (vadovė Raminta Maslinskienė). Šventės scenarijų parengė mokytojos Rasa Gudeikienė ir Raminta Maslinskienė. Renginį vedė mokytoja Ramunė Savickienė ir 4c klasės mokinys Paulius Paliukėnas.

Mokyklos informacija