Birželio 7 dieną – paskutinę mokslo metų dieną – Širvintų pradinės mokyklos bendruomenė susirinko mokyklos kieme dar kartą pasidžiaugti puikiai atliktais darbais. Pasitikti vasarą visus susirinkusius kvietė Urtė ir Paulius. Mokyklos direktorė Irena Sližauskienė tarė sveikinimo žodį. Padėkomis ir atminimo dovanėlėmis buvo apdovanoti mokiniai, kurių mokymosi pasiekimai 2018–2019 m. m. įvertinti aukštesniuoju lygiu, konkursų bei olimpiadų nugalėtojai. Dar kartą pasidžiaugėme sportininkų pergalėmis – mūsų mokykla tapo 2018–2019 mokslo metų Lietuvos sportiškiausia mokykla (komandos trenerė Ramunė Savickienė).

Mokyklos direktorė Irena Sližauskienė dėkojo mokytojoms ir įteikė padėkos raštus bei atminimo dovanėles už mokinių paruošimą konkursams, olimpiadoms ir sportinėms varžyboms, padėkos įteiktos mokyklos darbuotojams ir mokinių tėveliams.

Nuoširdžius padėkos žodžius mokyklai skyrė ketvirtokai ir jų tėveliai. Tradiciškai XIII-oji ketvirtokų laida padovanojo mokyklai dekoratyvinį medelį, kurį patys mokiniai pasodino mokyklos kiemelyje.

Lietuvos Respublikos vėliavą nuleisti mokyklos direktorė pakvietė pradinių klasių mokytoją metodininkę Ramunę Savickienę ir jaunuosius sportininkus.

Palydėję mokslo metus mokyklos himnu ir palinkėję vieni kitiems šiltos, saugios bei linksmos vasaros, visi mokiniai su savo mokytojomis išskubėjo į savo klases paskutinei pamokai.

Mokyklos informacija