„Graži mūsų šeimynėlė” – tokia buvo 1d klasės mokslo metų pabaigtuvių šventės, į kurią visus pakvietė mūsų mokytoja Danguolė Skirmantienė, tema.

Ir iš tikrųjų, pasidžiaugti savo paaugusiais vaikais trečiadienio pavakarę susirinko visų jų tėveliai, broliukai ir sesutės. Skambėjo linksmos dainelės, šilta poetinė kompozicija – eilėraštukai, skirti visiems šeimoms nariams. Šypsodamiesi ir drąsūs vaikai parodė ir mokytojos Ramintos Maslinskienės išmokytų šokių. Žinoma, tokioje šventėje abejingų neliko: krykštė ir rankutėmis plojo mažieji broliukai ir sesutės, o tėveliai buvo pakviesti kartu išbandyti savo miklumą šokyje.

Rimtoji dalis, kai mokytoja Danguolė įteikė padėkas, paskutines dienas pirmoje klasėje skaičiuojantiems vaikams buvo taip pat labai svarbi. Juk padėkoti kiekvienam yra už ką: kas dalyvavo ir net laimėjo įvairiuose konkursuose, kas perskaitė daugiausiai knygučių, kas stropiai mokėsi, kas sportavo, kas atsakingai ir kantriai darė namų darbus ir lankė pamokas...

Ačiū tariame mūsų vaikų mokytojai – už įdomius pirmuosius metus Širvintų pradinėje mokykloje, už suteiktas žinias, už pasitikėjimo savimi pamokas, už daugybę šypsenų ir kartais nušluostytas ašaras, už surastus dingusius megztinius, batukus, penalus ir begalinę kantrybę.

Ačiū visai mokyklos bendruomenei už tai, kad pirmokai čia jautėsi saugūs, laimingi.

1d mokinių, jau beveik antrokų, tėveliai