„Dovanokime vieni kitiems Gerumą,
Kaip švelniausios muzikos garsus,
Kaip nuostabios poezijos eiles,
Nes kas priims šią dovaną,
Tikrai supras:
Kiek dovanosi tu
Kitiems Gerumo,
Tiek iš kitų jo gausi pats.“

Onutė Šešupė

Šiais mokslo metais 1b ir 1c klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis vykdo projektą „Gerumo nebūna per daug“. Projekto tikslas – mokytis ne būti geresniam už kitą, bet būti geresniam už save ankstesnį. Gruodžio mėnesį užsimezgė graži draugystė su Širvintų parapijos globos namų gyventojais.

Kovo 18 dieną pirmokai vėl nuvyko į svečius pas senelius. Mokiniai juos pasveikino su pavasariu. Linkėjo ramių ir saulėtų dienų, sveikatos. Mažieji mokyklos mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, žaidė žaidimus ir šoko lietuvių liaudies šokius. Ir jaunas, ir senas džiaugėsi bendru rateliu „Šiaudų batai“. Pirmokai senoliams padovanojo pačių pagamintus paukštelius – pavasario pranašus, kurie padės laukti pavasario žalumos. Vaiskiomis spalvomis pražydo senolių kambariai.

Užimtumo specialistė Agnė Grybauskienė senolių vardu pirmokams padovanojo saldžių dovanėlių ir 2019 metų globos namų kalendorių, kuriame pirmokai įsipareigojo žymėti būsimų susitikimų datas.

Mokiniai atsisveikino su globos namų gyventojais, sakydami ne „Viso gero!“, o „Iki pasimatymo!“. Jei kas eina iš širdies, širdį ir pasiekia... Norisi tikėti, kad mažose pirmokų širdelėse iš pasėto gerumo daigelio išaugs didelis gėrio medis.

1b ir 1c klasių mokytojos Svetlana Paliukėnienė ir Dalia Vinslauskienė