Sako, Kalėdos – stebuklų metas. Ar gali būti geresnė dovana sau ir draugams nei eglutės spindesys ir džiaugsmingas laukimas. Tradiciškai mokykloje gruodžio 11 dieną nuo pat ryto šurmuliavo visa mokykla, kurioje apsilankė Kalėdų senelis ir Kaminkrėtys. Jie dovanojo mokiniams džiugią nuotaiką ir įvairių siurprizų. Tik atlikus visas užduotis mokiniai galėjo pasidžiaugti įžiebta mokyklos eglute. Šventėje taip pat dalyvavo mokyklos šokių kolektyvas „Upeliukas“ ir choro dainorėliai.

Gruodžio 13 dieną mokykloje vyko ketvirtokų „Šokių kovos“. Nuo spalio mėnesio ketvirtokų klasėse netilo muzika ir šokiai. Klasės turėjo paruošti prisistatymą – šūkį, originalią aprangą ir aktyvius sirgalius. Išsitraukus burtų keliu eiliškumą ketvirtokai varžėsi dėl šokių kovų nugalėtojų titulo. Komandos turėjo nepertraukiamai šokti 10 minučių. Kiekvienas mokinys rodė po vieną šokio judesį, kurį turėjo šokti visa komanda. Komisija (mokyklos direktorė I. Sližauskienė, socialinė pedagogė J. Vilkienė, mokyklos choro vadovė R. Gudeikienė), atsižvelgdama į judesių išskirtinumą ir muzikalumą, šūkio pristatymą ir sirgalių dalyvavimą konkurse, išrinko „Šokių kovų“ nugalėtoją.

Šiais metais prie mokyklos socialinės pedagogės organizuojamos „Kalėdinės gerumo akcijos“ vėl prisidėjo visas būrys mūsų rajono įstaigų, įmonių darbuotojų. 43 mokiniai gavo knygelių, žaidimų, žaislų, mokymosi priemonių. Dovanos buvo skirtos tam, kad šventinė nuotaika aplankytų kiekvieną mūsų mokyklos mokinį. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie akcijos. Kartu su klasių mokytojomis vaikai pagamino kalėdinius darbelius ir atvirukus, kuriuos padovanojo rėmėjams.

Šventinė nuotaika neaplenkė ir mokyklos darbuotojų. Tarpušvenčiu visas kolektyvas linksmai ir šiltai paminėjo didžiąsias metų šventes. Mokytojos, administracija ir pagalbinis personalas – visi drauge vaišinosi kava bei užkandžiais, džiaugėsi mokyklos tarybos iniciatyva ir renginiu, už kurį nuoširdžiai dėkojame Kalėdų Seneliui (L. Stukienė) ir Grinčui (V. Lisauskienė).

Mokyklos šokių kolektyvo „Upeliukas“ vadovė R. Maslinskienė, choro vadovė R. Gudeikienė, socialinė pedagogė J. Vilkienė, mokyklos tarybos narė K. Radzevič