Besibaigiant 2018-iems metams, susirinko 3b klasės bendruomenės nariai – vaikai, mamos, tėčiai, sesutės, broliukai ir močiutės – į vakaronę „Žibintų istorijos“. Svečių laukė vaikų pagaminti ir šviečiantys žibintai. Kalėdinį stalą mokiniai papuošė ratu sudėję akmenukus, ant kurių buvo nupiešti lietuviški ženklai ir simboliai.

Vakaronė prasidėjo spektakliu „Mergaitė ir žibintas“ (scenarijaus autorė – klasės vadovė). Spektaklyje vaidino visi klasės mokiniai, kurie pakvietė vaidinti savo sesutes ir broliukus. Jaunieji aktoriai papasakojo, kaip mergaitė su žibintu keliavo snieguotą naktį ieškodama šviesos ir šilumos, kai šiaurinis vėjas užgesino jos žibintą. Kaip sutikti žvėreliai ir žmonės rodė mergaitei kelią pas saulę, priimdami ją į savus namus. Geroji saulė pasiuntė savo spindulius ir mergaitės žibintas vėl švietė. Grįždama namo mergaitė dalinosi žibinto šviesos liepsnelėmis su jai padėjusiais žvėreliais ir močiute, batsiuviu. Dainuojant linksmą kalėdinę dainą, visiems buvo aišku, kad gerumas ir šiluma gyvena tik gerų žmonių širdyse. Šventinę nuotaiką dar labiau praskaidrino netikėtai atkeliavęs linksmas nykštukas (Arno ir Agniaus tėtis), kuris linksminosi kartu su vaikais ir jų tėveliais.

Po spektaklio vyko kalėdinės dirbtuvėlės. Mokiniai kartu su tėveliais gamino kalėdinius vainikus. Dekoravo įvairiomis medžiagomis, o jas pritvirtinti visiems vaikams padėjo Agniaus ir Arno tėtis Andrius, Miglės ir Ievos tėtis Robertas. Kol vaikai stropiai dirbo su tėveliais, mamos paruošė vaišių stalą, prie kurio susėdome baigę visus darbus. Vakaronė buvo jauki ir šilta, todėl kad kiekvieną iš mūsų šildė gerumas ir tikrasis Kalėdų laukimas.

3b klasės vadovė, mokytoja metodininkė Rūta Tamašauskienė