Gruodžio 12 dieną 1b ir 1c klasių mokiniai vyko į savo pirmąją išvyką. Jie lankėsi Vilniaus universiteto planetariume. Žvaigždžių salėje pirmokai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Mano pirmosios žvaigždelės“. Dangaus skliaute mokiniai išvydo didesnes ir mažesnes žvaigždes, Saulę, Žemę ir jos palydovą Mėnulį, kitas planetas, kometas, žvaigždynus. Pirmokai sužinojo, kur danguje ieškoti Grįžulo Ratų, kur yra Šiaurinė žvaigždė, kodėl Saulė šviečia dieną, o Mėnulis – naktį, kaip atsiranda vaivorykštė, kas yra žaibas ir kodėl jo reikia saugotis.

Apsilankymas planetariume atskleidė daug įdomių faktų apie mūsų Žemę. Mokinius labai sužavėjo žvaigždėto dangaus stebėjimas.

Prieš grįždami į Širvintas, pirmokai nuvažiavo į Vilniaus Katedros aikštę pasigrožėti didžiausia sostinės Kalėdų egle. Nors Vilniaus eglė pasirodė labai įspūdinga, bet mokiniai tvirtino, kad Širvintų eglutė jiems ir aukštesnė, ir gražesnė...

Išvyka buvo ne tik smagi, įsimintina ir paliko puikius įspūdžius, bet ir atskleidė daugybę įdomių faktų apie mūsų pasaulį.

1b ir 1c klasių mokytojos Svetlana Paliukėnienė ir Dalia Vinslauskienė