Gegužės 23 dieną mokykloje vyko integruoto ugdymo diena „Mažoji mokyklos spartakiada“. Lietuvos mokyklų žaidynių trikovės varžybų dalyviai – vyriausieji mokyklos sportininkai – garbingai įnešė ir iškėlė olimpinę vėliavą. Visus susirinkusius pasveikino ir iškilmingai spartakiados pradžią paskelbė mokyklos direktorė Irena Sližauskienė.

Ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir tėveliai išbandė savo jėgas draugiškame bėgime. Vėliau mokiniai varžėsi estafečių rungtyje, kartu šoko bendrą šokį ir kūrybiškai atliko užduotis savo klasėse. Visiems buvo smagu sąžiningai varžytis ir draugiškai sportuoti. Nuotaikingą ir sportišką šokį parodė mūsų mokyklos šokėjos (vadovė R. Maslinskienė). Visos spartakiadoje dalyvavusios klasės buvo apdovanotos padėkos raštais.

Šie metai buvo sėkmingi mūsų mokyklos sportininkams, kurie buvo apdovanoti specialiais medaliais:

Mergaičių komanda – Elzė Matukaitė, Andrėja Jarmalavičiūtė, Deimantė Vietrinaitė, Karina Kulševičiūtė, Giedrė Katinaitė – užėmė II vietą Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse trikovės varžybose. Už puikų asmeninį rezultatą apdovanojimą gavo Elzė Matukaitė – III vieta. Berniukų komanda – Dominykas Gudonis, Paulius Radzevičius, Kasparas Zokas, Domas Griškevičius, Vytautas Dalinkevičius – užėmė 9 vietą

20180525 090905

Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninėse varžybose užimta II vieta. Mūsų mokyklai atstovavo: Elzė Matukaitė, Andrėja Jarmalavičiūtė, Deimantė Vietrinaitė, Žiedė Bubelevičiūtė, Karina Kulševičiūtė, Meda Kazlauskaitė, Giedrė Katinaitė, Gintarė Sadūnaitė, Augustė Jarmalavičiūtė, Kamilė Bubelevičiūtė, Dominykas Gudonis, Paulius Radzevičius, Kasparas Zokas, Vytautas Dalinkevičius, Kristupas Gudonas, Edvinas Vaškys, Ernestas Jasinevičius, Edvinas Kazlauskas, Aleksandras Bissekerskij, Kristijonas Brazulevičius.

20180523 121044

Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse kvadrato varžybose užimta II vieta. Komandą sudarė: Andrėja Jarmalavičiūtė, Deimantė Vietrinaitė, Žiedė Bubelevičiūtė, Giedrė Katinaitė, Augustė Jarmalavičiūtė, Kamilė Bubelevičiūtė, Paulius Radzevičius, Kasparas Zokas, Kristupas Gudonas, Edvinas Vaškys, Aringas Šileika, Ernestas Jasinevičius.

20180523 120704

Mergaičių komanda – Anabelė Masiukaitė, Liepa Žvirblytė, Evita Šavinskaitė, Dovilė Bilotaitė, Gintarė Sadūnaitė – užėmė IV vietą Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse plaukimo varžybose (estafetės). Berniukų komanda: Laurynas Paliulionis, Karolis Žvirblis, Paulius Paliukėnas, Matas Vrubliauskas, Gustas Lipeikis.

20180523 121430

Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse šachmatų varžybose žaidė šie mokiniai: Deimantė Vietrinaitė, Kristupas Gudonas, Aleksandras Bissekerskij, Nojus Iljeitis.

20180523 121156

Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse šaškių varžybose: Deimantė Vietrinaitė, Kristupas Gudonas, Darius Parnarauskas, Nojus Iljeitis.

20180523 1212470

Dėkojame renginį organizavusioms mokytojoms metodininkėms Danguolei Skirmantienei ir Ramunei Savickienei, klasių mokytojoms, vyresniajai šokio mokytojai Ramintai Maslinskienei ir muzikos mokytojai Rasai Gudeikienei.

Mokyklos informacija