Balandžio 12 dieną VšĮ „VIMS – International Meridian School“ mokykloje vyko tarptautinio matematikos konkurso „PANGEA 2018“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. Į šį renginį buvo kviečiami atvykti I–III vietų laimėtojai. 3–10 klasių mokiniai iš visos Lietuvos rungėsi aštuoniose amžiaus grupėse. Vyko du konkurso etapai: dalyvių mokyklose ir devyniuose konkurso vykdymo centruose Alytuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Ukmergėje, Utenoje, Vilniuje. Mūsų mokyklos mokiniai, patekę į antrą etapą, uždavinius sprendė Ukmergėje, Antano Smetonos gimnazijoje.

Nugalėtojų apdovanojimo šventėje Vilniuje dalyvavo trys mūsų mokyklos mokiniai.

I vietos laimėtojams

MILDAI BRAIDOKEI (3a klasė, mokytoja A. Lebedevienė) ir ALEKSANDRUI BISSEKERSKIJ (4b klasė, mokytoja S. Paliukėnienė) buvo įteikti diplomai ir nugalėtojų taurės.

III vietos laimėtojui

LAURYNUI KVASELIUI (4b klasė, mokytoja S. Paliukėnienė) – diplomas ir medalis.

Nuoširdžiai sveikiname mūsų mokyklos jaunuosius matematikus! Dėkojame mokinių tėveliams už pagalbą palydint vaikus į renginį.

Atsakinga už konkurso organizavimą mokykloje mokytoja metodininkė Svetlana Paliukėnienė