Balandžio 5 dieną mūsų mokyklos kolektyvas viešėjo Rokiškyje. Mokytojos dalyvavo seminare „Metodai ir priemonės sėkmingai šiuolaikinei pradinuko pamokai“. Seminaras vyko Rokiškio mokykloje-darželyje „Ąžuoliukas“, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijoje ir Rokiškio krašto muziejuje.

Seminaro dalyves pasveikino Rokiškio švietimo centro direktorė Elinga Mikulėnienė, savo vadovaujamas įstaigas pristatė mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ direktorė Romualda Cegelskienė, pavaduotoja ugdymui Irena Jovarauskienė ir Juozo Tūbelio progimnazijos direktorius Zenonas Pošiūnas, pavaduotojai ugdymui Liucija Varnienė. Mūsų mokyklos direktorė Irena Sližauskienė padėkojo mokyklos vadovams ir atminimui įteikė po knygelę apie Širvintų pradinę mokyklą.

Rokiškio mokykloje-darželyje „Ąžuoliukas“ mokytojos išklausė teorinių-praktinių pranešimų, susipažino su įstaigos aplinkomis ir jų praktiniu pritaikymu pamokai. Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijoje buvo pristatyti mokykloje vykdomi projektai, susiję su IKT taikymu. Vėliau mokytojos turėjo galimybę praktiškai išbandyti progimnazijoje naudojamas IT priemones: ozobot robotus, micro:bit kompiuteriukus, Plickers ir Actionbound programėles, išmaniuosius kubus ir kt. Rokiškio krašto muziejuje mūsų kolektyvas susipažino su edukacinėmis programomis, kurios vykdomos šio krašto muziejuje bei galimybėmis jas integruoti į ugdymo procesą.

Nuoširdžiai džiaugiamės naudingu ir prasmingu bendravimu ir bendradarbiavimu.

Mokyklos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Ramunė Savickienė