Matematikos konkurso II etapas vyko kovo 17 dieną Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje. Surinkę daugiau nei 50 % galimų taškų į šį etapą buvo pakviesti 9 mūsų mokyklos mokiniai (trečiokai: Milda Braidokė, Rusnė Korsakaitė, Augustas Vaitkūnas, Evita Šavinskaitė, Nojus Tamoševičius, ir ketvirtokai: Aleksandras Bissekerskij, Laurynas Dambrauskas, Laurynas Kvaselis, Kristupas Gudonas). Konkurso rengėjams perskaičiavus rezultatus, prie jų dar prisijungė du ketvirtokai: Ema Rutkauskaitė (4b) ir Vytautas Dalinkevičius (4c).

Kovo 26 dieną sulaukėme džiugių rezultatų. Mūsų mokykloje mokosi daug šaunių matematikų, kurie savo žiniomis ir matematiniais gebėjimais sėkmingai gali varžytis su visos Lietuvos pradinukais.

Sveikiname konkurso „PANGEA 2018“ II etapo

1 vietos laimėtojus:

MILDĄ BRAIDOKĘ (3a) ir ALEKSANDRĄ BISSEKERSKIJ (4b)

(mokytojos metodininkės A. Lebedevienė ir S. Paliukėnienė),

3 vietos laimėtoją LAURYNĄ KVASELĮ (4b)

(mokytoja metodininkė S. Paliukėnienė).

Šie mokiniai balandžio 12 dieną yra pakviesti į konkurso „PANGEA 2018“ baigiamąjį renginį Vilniuje, kurį organizuoja VšĮ „VIMS – International Meridian School“ ir į kurį kviečiami 1–3 vietų laimėtojai. Mūsų mokyklos atstovams linkime gražios konkurso nugalėtojų apdovanojimų šventės!

Didžiuojamės mokinių pasiekimais, kurie tapo dar viena mokyklos mokinių dovana Valstybės atkūrimo šimtmečiui. 

Atsakinga už konkurso organizavimą mokykloje mokytoja metodininkė Svetlana Paliukėnienė