„Yra tik du būdai, kaip gyventi. Vienas galvoti, kad stebuklų nebūna. Kitas galvoti, jog viskas yra stebuklas.“ Albertas Einšteinas

Kovo 6 d. mūsų mokyklos mokiniai Gustė Gudelytė (4a klasė), Miglė Kopūstaitė (4a klasė), Karolis Lapinskas (4a klasė), Natalė Simonavičiūtė (4a klasė), Evilija Šilinskaitė (4a klasė), Ieva Barjeraitė (4b klasė), Dominykas Gudonis (4c klasė) ir Vytautas Dalinkevičius (4c klasė) dalyvavo „Jaunojo Einšteino“ konferencijoje. Ji vyko Kaune, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje. Mokinius paruošė mokytojos N. Miliauskaitė, S. Paliukėnienė ir D. Vinslauskienė.

Ši konferencija jubiliejinė – penktoji. 4a klasės mokiniai šioje konferencijoje dalyvavo jau ketvirtą kartą. Konferencijos organizavimo tikslas – skatinti mokinius trumpam tapti jaunaisiais mokslininkais ir gilintis į pasirinktą temą, atliekant įvairius bandymus; susipažinti su gyvosios gamtos atstovais, tyrinėti, atrasti, išmokti. Šiais metais konferencijoje dalyvavo apie 100 pradinių klasių mokinių ir 60 mokytojų iš įvairių Lietuvos mokyklų. Mūsų mokyklos mokiniai pristatė 9 pranešimus. Konferencijoje mokiniai ne tik įgijo naujų žinių, bet ir stebėjo bendraamžių bandymus. Konferencijos pabaigoje dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir projekto partnerių bei rėmėjų įsteigtomis dovanomis: „OHO“ pusryčių gaminiais, dovanų popieriumi.

Dėkojame mamai Aušrai Lapinskienei ir tėveliui Sauliui Simonavičiui už sugaištą laiką ir suteiktą galimybę dalyvauti konferencijoje.

Mokytoja Nijolė Miliauskaitė