Gruodžio 11 dieną mokykloje vyko teatralizuotas kalėdinis spektaklis mokiniams „Baltosios gatvės gyventojai“. Šventę pradėjo Žibintininkas, pasakodamas apie vieno miesto gatvę, kurioje buvo viskas balta, o ten gyvenantys žmonės buvo linksmi ir laimingi. Mokyklos choro dainorėliai, vadovaujami mokytojos R. Gudeikienės, dainavo kalėdines daineles. Smagius žiemiškus šokius paruošė šokių grupės „Upeliukas“ (šokio mokytoja R. Maslinskienė) šokėjos.

Visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė I. Sližauskienė ir pasidžiaugė mūsų nuostabia Kalėdų eglute, kuri papuošta mamų ir močiučių pagamintais žaisliukais: geltonais, žaliais ir raudonais. Netrukus Lietuvos 100-mečio Kalėdų eglutė mūsų mokykloje nušvito margaspalvėmis švieselėmis.

Dėkojame visiems, gaminusiems žaisliukus, kurie papuošė mūsų mokyklos Kalėdų eglutę.

Mokyklos informacija