DĖKOJAME mūsų mokyklos 4 d klasės mokiniams už tai, kad garsina Širvintų pradinę mokyklą respublikoje ir SVEIKINAME juos su aukštais laimėjimais:

RIDĄ MILIUKĄ – nacionalinis mokinių raštingumo konkursas – 1-a vieta!

ROKĄ BRAIDOKĄ - Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada – 2-a vieta!

Tarptautinis matematikos konkursas „Pangea 2016“ – 2-a vieta!

Kings matematikų konkursas – 1-o laipsnio diplomas!

MEILĘ GRAUŽINYTĘ – Kings matematikų konkursas – 1-o laipsnio diplomas!

Mes Jumis DIDŽIUOJAMĖS!

AČIŪ!

Mokyklos bendruomenės vardu

direktorė Irena Sližauskienė

laimetojaiIš kairės: Ridas Miliukas, Meilė Graužinytė, Rokas Braidokas

Kaip ir kiekvieną pavasarį baigėsi įvairios olimpiados, konkursai. Reikia pasidžiaugti, kad šį kartą ir Širvintų pradinės mokyklos mokiniai pateko tarp prizines vietas pelniusių respublikos mokinių.

Tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea 2016“ I etape, kuris vyko mūsų mokykloje kovo 1 d., dalyvavo 9 ketvirtos klasės mokiniai – Mikhail Marcecha (4a), Justas Jakubickis (4b), Džiugas Janovskis (4c), Rapolas Indriulionis (4c), Jokūbas Purvaneckas (4c), Meilė Graužinytė (4d), Rokas Braidokas (4d), Rėjus Miliukas (4d) ir Ridas Miliukas (4d).

Į antrąjį etapą (50 geriausiųjų Vilniaus apskrityje), kuris vyko balandžio 16 d. Vilniuje, pateko trys 4d klasės mokiniai – Rokas Braidokas, Meilė Graužinytė ir Rėjus Miliukas. Šiame etape labai gerai pasirodė 4d klasės mokinys Rokas Braidokas ir užėmė garbingą antrą vietą.

Kovo 9 d. Širvintų rajone vyko 3–4 klasių mokinių matematikos žinių konkursas. Šiame konkurse I vietą laimėjo 4d klasės mokinys Rokas Braidokas.

Šis mokinys buvo pakviestas dalyvauti Lietuvos pradinukų matematikos olimpiadoje (LPMO), kuri vyko Vilniuje balandžio 30 d. Šią olimpiadą organizavo „Gabių vaikų akademija“. Rokas puikiai pademonstravo savo žinias ir respublikoje užėmė II vietą.

Balandžio 10 d. Vilniuje vyko tarptautinė matematikos Kings olimpiada (I etapas). Šioje olimpiadoje dalyvavo 4d klasės mokiniai: Meilė Graužinytė ir Rokas Braidokas. Mokiniai šauniai įveikė užduotis ir pateko į II etapą, kuris vyko gegužės 1 d. Meilė ir Rokas tapo antrojo etapo nugalėtojais ir buvo apdovanoti I laipsnio diplomais.

Balandžio 8 d. Širvintų rajone vyko 3–4 klasių „Raštingiausio mokinio“ konkursas. Šiame konkurse I vietą laimėjo 4d klasės mokinys Ridas Miliukas, kuris buvo pakviestas dalyvauti į respublikinį „Raštingiausio mokinio“ konkursą. Šį konkursą organizavo „Gabių vaikų akademija“. Konkursas vyko gegužės 8 d. Vilniuje. Ridas sėkmingai pasirodė ir respublikoje užėmė aukščiausiąją I vietą.

Džiugu, kad tokie mokiniai mokosi Širvintų pradinėje mokykloje ir garsina ją ne tik rajone, bet ir visoje respublikoje.

Nuoširdus Jiems ačiū už nuoseklų darbą ir pastangas. Taip pat norėčiau padėkoti už pagalbą, puikų bendradarbiavimą ir palaikymą jų Tėveliams: Roko tėveliams – Jurgitai ir Vykintui Braidokams, Meilės tėveliams – Oksanai ir Dainiui Graužiniams, Rido mamai – Rasai Miliukienei.

4d klasės mokytoja Loreta Miliukienė