Šių metų kovo 14–20 dienomis mūsų mokykla, kaip ir dauguma Lietuvos mokyklų, dalyvavo VšĮ „Vaikų linijos“ inicijuotoje visuotinėje akcijoje „Savaitė BE PATYČIŲ 2016“, kurios metu buvo skatinamas draugiškumas ir pagarba vienas kitam. Visą savaitę buvo kalbama apie patyčias ir būdus, kaip jų išvengti ir kur kreiptis, jei jautiesi skriaudžiamas. Klasės valandėlių metu buvo diskutuojama apie draugystės reikšmę žmogaus gyvenime, apie tai, kas trukdo draugystei. Klasėse bei koridoriuose esančius stendus papuošė mokinių pagaminti spalvingi drugeliai su mintimis apie draugystę. Akcija „Savaitė BE PATYČIŲ 2016“ baigėsi penktadienį, kai buvo pučiami „Draugystės muilo burbulai“.

Tikimės, jog geros emocijos ir išsakytos mintys apie draugystę paskatins mūsų mokyklos mokinius gerbti vienas kitą, būti dar draugiškesniais ir tolerantiškesniais.

Mokyklos vaiko gerovės komisijos nariai nuoširdžiai dėkoja mokiniams ir jų mokytojoms už aktyvų dalyvavimą šioje akcijoje.

VGK narė, 3c klasės mokytoja Živilė Lisauskienė