Jau tapo gražia tradicija Širvintų pradinėje mokykloje vykdyti akciją „Padovanok paukšteliams naujus namus“. Rezultatas – per 60 inkilų įvairiems paukšteliams. Džiugu, kad vaikų ir jų tėvelių širdyse yra vietos gerumui, užuojautai ne tik žmogui, bet ir mažiesiems giesmininkams.

Dvi savaites mokiniai skubėjo į mokyklą rankose išdidžiai nešdami medžiu kvepiančius inkilėlius. Šiai bendrai veiklai vaikus ir tėvelius paskatino mokytojos Gita Bakasėnienė ir Daiva Sakalauskienė.

Žemės dienai artėjant, mokyklos jaunieji gamtininkai Rugilė Austėja, Fausta ir Paulius kartu su būrelio vadovėmis lankėsi Širvintų savivaldybėje. Mokiniai įteikė merei Živilei Pinskuvienei ir Administracijos direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei simbolinę dovaną: tėvelių pagamintą inkilą, kuris netrukus bus pakabintas ir taps jaukiais namais sugrįžtantiems paukšteliams.

Kadangi inkilėlių buvo pagaminta labai daug ir jų mokyklos teritorijoje neįmanoma sutalpinti, į pagalbą atskubėjo mokyklos partneriai – UAB Širvintų komunalinio ūkio vyrai su Dangeru Pečiuliu priešakyje. Visus inkilėlius jie pažadėjo iškabinti Širvintų mieste.

Nuoširdžiai dėkojame:

Dovydui Vasilevskij, Odetai Ragauskaitei, Karolinai Lisauskaitei, Urtei Tamoševičiūtei, Dainiui Markevičiui, Ievai Barjeraitei, Dovilei Bilotaitei, Kristalei Cvekelytei, Eridei Chmielytei, Eivilei Četkauskaitei, Emilijai Žedavičiūtei, Sofijai Boridkai, Titui Savickui, Nojui Tamoševičiui, Anabelei Masiukaitei, Justui Gelažauskui, Nojui Dubiečiui, Nojui Kralikevičiui, Evelinai Butylkinaitei, Eirimui Striškai, Eimantui Strazdui, Matui Grudzinskui, Norbertui Polonskui, Evitai Šavinskaitei, Augustei Pakalnytei, Kotrynai Purvaneckaitei, Liepai Tamoševičiūtei, Ivetai Jasiūnaitei, Austėjai Aleksandravičiūtei, Mantvydui Golubavičiui, Viltei Kulševičiūtei, Izabelei Buividytei, Deimantei Vietrinaitei, Domui Vasiliauskui, Jurui Barauskui, Urtei Bareikaitei, Urtei Nekraševičiūtei, Viktorijai Reys, Jokūbui Purvaneckui, Urtei Kibildytei, Deimantei Bareikaitei, Gabijai Griškevičiūtei, Edvinui Vaškiui, Medai Kazlauskaitei, Nojui Mickai, Dominykui Gudoniui, Gerdai Bagdžiūnaitei, Adrijai Kazlauskaitei, Kristupui Gudonui, Dovydui Romeikai, Emai Dalalaitei, Rimvydui Jauniui Bagočiūnui, Karoliui Vaitkūnui, Laurynui Jasevičiui, Mantui Lukoševičiui, Emilijai Maslinskaitei, Ievai Juškevičiūtei, Rusnei Andrikonytei, Dovilei Turauskaitei, Kornelijai Kolosovaitei
ir jų tėveliams, mokytojoms už aktyvų dalyvavimą šioje akcijoje.

Ačiū už Jūsų gerumą!

Kovo 18 dieną, pasitinkant Žemės dieną, visi mokiniai, vadovaujami savo mokytojų, papuošė mokyklos teritoriją savo rankomis sukurtais spalvingais paukščiais. Tikimės, kad šie simboliniai pavasario šaukliai džiugins vaikus, jų tėvelius ir primins, kad Žemę saugoti reikia kasdien.

Ekologiukai ir vadovės