Širvintų pradinės mokyklos komanda Lietuvos mokinių žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninėse varžybose iškovojo pirmąją vietą!

Vasario 27 dieną Alytaus Panemunės pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokyklų 2015–2016 mokslo metų mokinių sporto žaidynių tarpzoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos. Dėl kelialapio į finalą 1–4 klasių grupėje varžėsi Alytaus Panemunės pagrindinės mokyklos, Vilniaus Balsių progimnazijos ir Širvintų pradinės mokyklos sportininkai.

Mūsų mokyklos komanda, vadovaujama mokytojos Ramunės Savickienės, laimėjo aštuonias estafetes iš 9 ir iškovojo kelialapį į finalines varžybas, kurios vyks kovo 5 dieną.

Vasilevskis Dovydas 4d

Grįžusią iš varžybų mokinių komandą ir jos trenerę pasveikino mokyklos direktorė Irena Sližauskienė. Pirmadienį, ketvirtokų ir pirmokų akivaizdoje, buvo iškilmingai išrikiuota nugalėtojų komanda ir įteiktos atminimo dovanėlės – knygutės ir rašikliai su mokyklos logotipu. Visi nuoširdžiai padėkojome už šią pergalę ir palinkėjome tolimesnės sėkmės Panevėžyje.