Ir maži, ir dideli laukia didžiųjų metų švenčių – Kalėdų. Šiemet švenčių laukimas 2c klasėje buvo ypatingas. Paskutinį metų mėnesį mes praleidome įdomiai ir turiningai. Nuo gruodžio pradžios mūsų klasėje pradėjo veikti „Kalėdinės dirbtuvės“. Mokinio Demiano mama Dorota Andrejevienė stebino išradingumu ir kūrybiškumu. Kiekvieną penktadienį ji lankėsi mokykloje ir kartu su vaikais kūrė stebuklus. Klasėje apsigyveno senių besmegenių šeimyna. Juos mokiniai darė iš kojinių ir ryžių, siūlų ir popieriaus. Palanges papuošė nuostabios eglutės iš įvairiausių medžiagų.

Vieną dieną mokiniai su mama gamino atvirukus, kuriuos padovanojo draugams. Į šventinį šurmulį mama įtraukė ir savo šeimos narius. Todėl mūsų klasėje atsirado židinys, kurį gamino visi šeimos nariai. Kiekvieną dieną mokiniai atliko užduotis, kurias paruošė Demiano mama. Tai buvo metas, kai visi drauge – mama, mokiniai ir mokytoja – dirbo skleisdami gerą nuotaiką ir nuoširdumą. Puošėme klasę, darėme kalėdines dekoracijas, rašėme sveikinimus draugams, dabinome eglutes, kalbėjomės apie šio laikotarpio tradicijas, kasdien uždegdavome žvakelę ir skaitėme įvairias istorijas, džiaugėmės ir grožėjomės savo darbais, ragavome mamos keptų sausainių.

Švenčių šurmulys praeis. Tikiu, kad gėris ir grožis, dėmesys ir rūpestis vaikams liks atmintyje. Paaugę, jie kurs ir skleis tą šilumą, kurią patys patyrė vaikystėje. Ačiū mamai Dorotai, kuri nepagailėjo savo laisvalaikio ir buvo drauge su mumis.

2c klasės mokytoja Dalia Vinslauskienė