Gruodžio 10 dieną mūsų mokyklos sportininkai dalyvavo konkurso „2014–2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla“ nugalėtojų apdovanojimo šventėje.

Sportiškiausios Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos renkamos jau 14-tą kartą. Šiais metais konkurse dalyvavo 49 mokyklos, iš jų išrinktos 5 sportiškiausios pradinės mokyklos ir mokyklos-darželiai, 5 pagrindinės mokyklos ir progimnazijos bei 5 vidurinės mokyklos ir gimnazijos.

Konkursų nugalėtojus sveikino ir Švietimo ministrės Audronės Pitrėnienės sveikinimo žodžius perdavė ministrės patarėjas Ritas Vaiginas. Mokinius ir mokytojus taip pat sveikino bei jų pasiekimais džiaugėsi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius, Lietuvos olimpinės akademijos prezidentas dr. Artūras Poviliūnas, Lietuvos sporto universiteto sporto edukologijos fakulteto dekanas doc. dr. Arūnas Emeljanovas.

Vilniaus kino centre „Vingis“ Širvintų pradinės mokyklos komandai buvo įteikta nugalėtojų taurė ir 200 eurų piniginis prizas.

Didžiuojamės savo sportininkais, kurie aktyviai sportuoja ir siekia puikių rezultatų, o taip pat savo pasiekimais garsina mūsų mokyklą.

Mokyklos informacija