Apie korupcijos pasireiškimą galima pranešti prašymu, skundu ar pareiškimu raštu adresu:

Mindaugo g. 13A, LT-19117 Širvintos;

telefonu 8 382 51681;

el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie galimus korupcijos atvejus galima pranešti Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) visą parą veikiančiu „Karštosios linijos“ telefonu 8 5 2663307,

el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Daugiau informacijos rasite www.stt.lt

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Zinkevičienė Širvintų pradinės mokyklos direktoriaus įsakymu paskirta atsakingu asmeniu už korupcijos prevenciją ir kontrolę.

Širvintų pradinės mokyklos darbuotojų pareigybių sąraše nėra pareigybių, į kurias Širvintų pradinės mokyklos direktorius, prieš skirdamas asmenį dirbti, privalo Specialiųjų tyrimų tarnybai pateikti rašytinį prašymą dėl informacijos pateikimo apie asmenį, siekiantį eiti šias pareigas.

Skaidrumo siekiančios iniciatyvos ir organizacijos:   

www.stt.lt  – Specialiųjų tyrimų tarnyba;

www.skaidrumas.lt  – „Transparency International“ Lietuvos skyrius;

www.baltosiospirstines.lt   – Pilietinė iniciatyva „Baltosios pirštinės“;

www.vmi.lt  – Valstybinė mokesčių inspekcija;

www.baltojibanga.lt  – „Baltoji banga“;

www.beseselio.lt  – „Lietuva be šešėlio“;

www.skaidrumolinija.lt  – „Skaidrumo linija“;

www.viesai.lt  – Viešai.lt;

www.lietuva2.lt  – „Lietuva 2.0“;

http://manoseimas.lt  – „Mano seimas“;

http://parasykjiems.lt  – „Parašyk jiems“.

Metodinė priemonė „Antikorupcinio ugdymo galimybės bendrojo lavinimo mokykloje“.

Socialiniai antikorupciniai vaizdo klipai:

http://www.stt.lt/lt/vaizdas/stt-socialines-reklamos-vaizdo-klipas2/

http://www.stt.lt/lt/vaizdas/-stt-socialines-reklamos-vaizdo-klipas/

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 8 straipsnio 2 punkto nuostatomis Širvintų pradinėje mokykloje nebuvo atliktas teisės aktų ar jų projektų antikorupcinis vertinimas.

Pirmų klasių mokiniai

Milda Braidokė, Rusnė Korsakaitė, Urtė Stankevičiūtė, Urtė Griškevičiūtė, Norbertas Polonskas, Nojus Tamoševičius, Luknė Elena Vancevičiūtė, Urtė Želvytė, Sofija Boridka, Urtė Kibildytė, Kamilė Kiškytė, Domas Lenartavičius, Urtė Nekraševičiūtė, Emilija Žedavičiūtė, Erikas Adomavičius, Ieva Mikulevičiūtė, Austėja Repečkaitė.

Antrų klasių mokiniai

Gustė Gudelytė, Ieva Juodviršytė, Aleksandras Bissekerskij, Laurynas Dambrauskas, Giedrė Katinaitė, Laurynas Kvaselis, Jorė Levickaitė, Vesta Duchnevičiūtė, Saulė Masiukaitė, Nojus Iljeitis, Andrėja Jarmalavičiūtė.

Trečių klasių mokiniai

Ieva Juškevičiūtė, Nojus Kralikevičius, Rugilė Lapinskaitė, Emilija Maslinskaitė, Dovilė Turauskaitė, Aidas Jurkūnas, Goda Navickaitė, Pijus Varaneckas, Greta Cikanavičūtė, Ema Dalalaitė, Kristijonas Dvilevičius, Urtė Matulianecaitė, Martynas Miselis, Fausta Griškevičiūtė, Jauniūs Krūminas, Beata Perednytė.

Ketvirtų klasių mokiniai

Fausta Bendorytė, Gustė Kojytė, Justas Jakubickis, Evelina Ribokaitė, Emilija Šalkovskytė, Kristijonas Česonis, Austėja Ivanauskaitė, Austėja Lenartavičiūtė, Viltė Lipinskaitė, Viltė Vinckevičiūtė, Eglė Žygytė, Kamilė Andrikonytė, Rokas Braidokas, Meilė Graužinytė, Rėjus Miliukas, Ridas Miliukas, Austėja Šimkutė.

2014–2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla“ apdovanojimai.

Širvintų pradinės mokyklos komandai įteikta nugalėtojų taurė ir 200 eurų piniginis prizas.

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“.

Rajoniniame etape Širvintų pradinei mokyklai atstovavo 1b klasės mokinys Norbertas Polonskas (konkursui ruošė jo močiutė Rožė Polonskienė) ir 4a klasės mokinė Gabija Griškevičiūtė (mokytoja Rasa Gudeikienė). Gabija Griškevičiūtė pateko į zoninį konkurso etapą.

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada.

4d klasės mokinys Rokas Braidokas – II vieta (mokytoja Loreta Miliukienė).

Tarptautinis matematikos konkursas „Pangea 2016“.

4d klasės mokinys Rokas Braidokas – II vieta (mokytoja Loreta Miliukienė).

Tarptautinė Kings matematikos olimpiada.

Meilė Graužinytė (4d) – I laipsnio diplomas ir I vieta, Rokas Braidokas (4d) – I laipsnio diplomas (mokytoja Loreta Miliukienė).
Justas Jakubickis (4b) – II laipsnio diplomas (mokytoja Rūta Tamašauskienė).

Nacionalinis mokinių konkursas „Raštingiausias mokinys“.

4d klasės mokinys Ridas Miliukas – I vieta (mokytoja Loreta Miliukienė).

Šalies mokinių kūrybinių darbų konkursas „Lietuvos vaikai kuria pasakas“.

Dalyviai – K. Andrikonytė (4d), K. Janukaitytė (4d), D. Vasilevskis (4d). Šių mokinių sukurtos pasakos įtrauktos į knygą „Lietuvos vaikų pasakos“. Mokiniams konkursui pasiruošti padėjo mokytoja Loreta Miliukienė.

Rajoninis meninio skaitymo konkursas.

Liepa Tamoševičiūtė (priešmokyklinė grupė) – II vieta.
Urtė Stankevičiūtė (1a) – I vieta.
Ieva Barjeraitė (2b) – II vieta.
Goda Navickaitė (3b) – I vieta. Nojus Kralikevičius (3a) – II vieta.
Mokinius konkursui paruošė mokytojos Dalia Katinienė, Aušra Lebedevienė, Svetlana Paliukėnienė, Rasa Žygienė, Adelė Gelažunienė.