Gegužės 15-ąją minime vieną šilčiausių ir brangiausių švenčių – Tarptautinę šeimos dieną. Ši šventė – tai savotiškas neseniai minėtos motinos dienos ir artėjančios tėvo dienos junginys.

Ta proga Širvintų pradinės mokyklos priešmokyklinukai pakvietė savo brangiausius žmones – mamas, tėčius, močiutes, senelius, broliukus ir sesutes į šeimos šventę – koncertą „Graži mūsų šeimynėlė“. Šventėje dalyvavo mokyklos direktorė Irena Sližauskienė, direktorės pavaduotoja neformaliajam švietimui Liuda Bytautienė, šokio mokytoja Raminta Maslinskienė ir muzikos mokytoja Rasa Gudeikienė.

Renginį vedė priešmokyklinės grupės ugdytiniai Emilija Žedavičiūtė ir Nojus Tamoševičius. Vaikų nuoširdžiai deklamuoti eilėraščiai, linksmos dainos ir šokiai buvo skirti visiems čia susirinkusiems. Po jautrių, ne vieną žiūrovą sugraudinusių, žodžių net „saulytė nusijuokė“: pažėrė spindulėlius ir pažadino iš miego gėles, žiogelius, margus drugelius ir darbščiąsias biteles. Vaikai, pasipuošę karūnėlėmis, inscenizavo pavasarinę pasakaitę „Spindulėliai“. Šventės pabaigoje visiems šeimos nariams vaikučiai įteikė savo rankomis pagamintas gėleles.

Priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja Dalia Katinienė dėkojo vaikučiams už gražią šventę, o tėveliams – už pagalbą ruošiantis šventei, už gausų dalyvavimą, šypsenas, plojimus. Padėkos žodį tėveliams, vaikučiams ir mokytojams tarė ir mokyklos direktorė.

Ši šventė suvienijo tris kartas – senelius, tėvelius, vaikus. Visiems padovanojo ne vieną gražią akimirką. Liko geri, šilti prisiminimai.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Dalia Katinienė