Kovo 20 dieną Žemės dienos renginiai skiriami Žemei pagerbti, saugiai ir sveikai aplinkai sukurti, aplinkos apsaugos problemoms aptarti. Mūsų maži ir, atrodytų, nežymūs darbai – popieriaus ir elektros taupymas, langų ir durų sandarumas, vandens čiaupų sutvarkymas – padeda tausoti medienos išteklius ir elektrą, šilumą ir vandenį.

3a klasės (mokytoja Daiva Sakalauskienė), 4d klasės (mokytoja Vitalija Šapuriemė), 4c klasės (mokytoja Gita Bakasėnienė) mokiniai taip pat sveikino Žemę. Mokyklos sporto aikštėje kreidutėmis ant asfalto nupiešė didelį piešinį, įvairiaspalviais paukščiais papuošė mokyklos teritoriją. Ketvirtokai pakvietė į savo darbelių parodą „Pasaulio medis“.

Jaunieji ekologiukai, vadovaujami mokytojų G. Bakasėnienės ir D. Sakalauskienės, aplankė visų klasių mokinius, mokytojus, administraciją, pagalbinio personalo darbuotojus, sveikino su Žemės diena ir linkėjo mylėti ir saugoti gamtą. Po gražių ir prasmingų palinkėjimų ekologiukai visus Širvintų pradinės mokyklos bendruomenės narius apdovanojo spalvingomis emblemomis, primenančiomis Žemės dienos svarbą.

Tikimės, kad vis daugiau žmonių supras, kad būtina Žemę saugoti keičiant savo elgseną, nes naikindamas gamtą žmogus kenkia pats sau.

Mokytojos metodininkės Gita Bakasėnienė ir Daiva Sakalauskienė