Visą 2014 metų rudenį mūsų mokiniai dalyvavo projekte ir lankė nemokamas plaukimo pamokas Širvintų plaukimo baseine. Per žaidimus vandenyje, derinant juos su specialiaisiais pratimais, per trumpą laiką daugelis įsisavino plaukimo įgūdžius, išmoko nebijoti net ir gilių vandens telkinių, tinkamai elgtis juose.

Džiugu, kad galėjome praktiškai pritaikyti įgytas žinias. Naujuose 2014–2015 mokslo metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nuostatuose įtraukta dar viena rungtis – plaukimas. Vasario 28 d. Širvintų pradinės mokyklos plaukikai ir jų mokytoja Ramunė Savickienė dalyvavo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio plaukimo varžybose, kurios vyko Kėdainių Aušros sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos baseine. Didžiuojamės šiais sportininkais, kurie garbingai atstovavo savo mokyklą:

Sadūnaite Gintare 1d, Krūminu Jauniumi 2d, Ivanauskaite Austėja 2d, Radzevičiumi Dovydu 3c, Korsakaite Ugne 4a, Pilka Tomu 4a, Zarubaite Simona 4a, Bartusevičiumi Benu 4b, Polonskaite Kornelija 4b, Drublioniu Nedu 4c.

Dėkojame tėveliams už sudarytą galimybę šauniai parungtyniauti. „Šiuo atveju mūsų tikslas buvo ne užimta vieta, o dalyvavimas kuo įvairesnėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rungtyse, taip pat didelis dėmesys buvo skiriamas nelaimingų atsitikimų ir sužalojimų prevencijai, įgytos žinios ir įgūdžiai labai pravers gyvenime“, sako mokytoja Ramunė Savickienė.

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui Liuda Bytautienė