Adventas – rimties ir susikaupimo, o kartu ir džiugaus laukimo metas. Jau tradicija tapo mokykloje organizuoti adventinius vakarus ketvirtokams. Labai džiaugiamės, kad vaikai ir jų tėveliai galėjo pabūti drauge ir pajusti Advento ramybę, džiugią laukimo nuotaiką. Šių vakarų iniciatorės – tikybos mokytoja Danguolė Lapinskienė ir ketvirtų klasių mokytojos Aušra Lebedevienė, Lena Vaitkūnienė, Gita Bakasėnienė, Vitalija Šapurienė.

Žvakių liepsnelių šviesoje tikybos mokytoja priminė Advento reikšmę, kalbėjo apie šiam laikotarpiui būdingus papročius, artėjančių Kūčių ir šv. Kalėdų laukimą. Visi kartu nupynėme simbolinį Advento vainiką. Suburti bendrai vakaro veiklai ir maldai visi pajutome, kaip širdys prisipildo gerumo, meilės, džiaugsmo... Maža advento dovanėlė – mokinių pagamintas angeliukas – įteikta kiekvienai šeimai, pasirūpins, kad namuose niekada netrūktų santarvės.

Šis vakaras leido visiems bendruomenės nariams pajusti tikrąją adventinio laikotarpio prasmę. Ramumu dvelkianti aplinka, tylus žvakių virpėjimas, vaikų spindinčios akys, mokytojų šypsenos, tėvelių išriedėjusios ašaros, paliko neišdildomus įspūdžius, privertė giliau susimąstyti apie susikaupimo laikotarpį ir giliau pajusti šv. Kalėdų dvasią.

Ketvirtų klasių mokytojos