2014-11-13 pagerbti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdybos konkurso mokiniams „Lietuvos Respublikos pilietis“ dalyviai ir laimėtojai. Šiais metais sumanytas pilietiškumo konkursas skirtas Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Mūsų mokyklos 2-4 klasių mokiniai pateikė 45 kūrybinius darbus.

Tolerancijos centre vykusiame finaliniame renginyje dalyvavo pusantro šimto žmonių – tai konkurso dalyviai – Vilniaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, jų mokytojai, mokyklų vadovai, konkurso rėmėjai. Šventėje buvo pasidžiaugta konkurso dalyviais, visiems atvykusiesiems įteiktos Migracijos valdybos padėkos, pasveikinti laimėtojai. Kaip ir buvo planuota, gražiausius meno kūrinius sukūrę pradinukai pristatė savo darbus, viktorinos laimėtojai atsivežė savo bendramokslius su koncertine programa, geriausiai pilietiškumo testą išsprendusieji rungėsi protų mūšio žaidime. Diplomus ir prizus gavo kiekvienas protų mūšio dalyvis.

Konkurse „Lietuvos Respublikos pilietis“ dalyvavo 34 Vilniaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklos, kurių mokiniai varžėsi visų amžiaus grupių konkursuose. Visos mokyklos buvo paminėtos ir pagerbtos, joms ir atskiriems mokytojams skirtos Migracijos valdybos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomai ir padėkos.

Tarp penkių mažųjų geriausių menininkų ir mūsų mokyklos mokinys –
TOMAS PILKA, 4a klasė, mokytoja A. Lebedevienė.

Sveikiname Tomą, jo tėvelius, mokytoją. Linkime, kad šis laimėjimas užaugintų sparnus didesniam skrydžiui. Dėkojame visiems, konkurse dalyvavusiems mokiniams, mokytojams už atsakingą pasirodymą.

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui Liuda Bytautienė